Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania Brzezinki – oferty mieszkań na Dolnym Śląsku

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

879 000 zł80,30 m² 10 946,45 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Super oferta. Pełen rozkład. DO wejścia. Idealne również pod wynajem. Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego, w pełni rozkładowego, dwustronnego mieszkania zlokalizowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł51 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Massalskiego na osiedlu Ślichowice w Kielcach. Na powierzchnię 51m składa się: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament umeblowany

Nadodrze,Wrocław(Brzezinki + 24 km)

752 000 zł34,62 m² 21 721,55 zł/m²

 

Piętro:9/18

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Skyline Living 34 m nowoczesnego stylu Z wysokości dziewiątego piętra Wrocław wygląda jak dobrze zaprojektowana makieta: elegancka rzeka Odrzańska sunie jak spokojna wstążka, browary.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 zł66,50 m² 69,17 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe 66.5 m2 z tarasem-40 m2 i balkonem / Centrum / Kępa Mieszczańska / River Point LOKALIZACJA: Ul. Mieszczańska, kępa Mieszczańska, wrocław 1 km do wrocławskiego Rynku. Liczne tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Trzech Wieszczów,Częstochowa(Brzezinki + 22 km)

270 000 zł40 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest przytulne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy Al. Wolności - dzielnica Trzech Wieszczów w Częstochowie Świetna lokalizacja zapewnia nam bliski dostęp do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Żelazna

Krzyki,Wrocław(Brzezinki + 24 km)

599 999 zł57 m² 10 526,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1968

Do sprzedania czteropokojowe ekonomiczne mieszkanie skutecznie wynajmowane Mieszkanie na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku, w doskonałej lokalizacji (blisko Sky Tower, pkp, rynek,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem Kielce

Na Stoku,Kielce(Brzezinki + 12 km)

658 900 zł57 m² 11 559,65 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe, 3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem gotowe do wprowadzenia! Mieszkanie, w którym odpoczniesz od zgiełku miasta nie rezygnując z jego wygody. Na sprzedaż oferuję nowe, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł70 m² 14 142,86 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż: 4 apartamenty inwestycyjne ul. Krawiecka, wrocław Oferujemy na sprzedaż cztery atrakcyjne apartamenty zlokalizowane w ścisłym centrum Wrocławia, przy ul. Krawieckiej. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Planowa

Zamłynie,Radom(Brzezinki + 23 km)

430 000 zł65,13 m² 6 602,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Oferujemy przestronne i ustawne 4-pokojowe mieszkanie na os. Zamłynie o powierzchni 65,13m , położone na pierwszym piętrze w budynku z 1975 roku. Mieszkanie znajduje się.